Nabór na stanowisko- POŚREDNIK PRACY w projekcie EFS (woj. śląskie)

Jesteśmy ogólnopolską agencja zatrudnienia, specjalizujemy się w realizacji projektów aktywizacji zawodowej i integracji społeczno-zawodowej współfinansowanych z EFS na terenie całego kraju. W związku z uruchomieniem kolejnego projektu na terenie woj. śląskiego poszukujemy kandydata na stanowisko:

POŚREDNIK PRACY
(miejsce pracy: Katowice)
PP/EFS/18

Główne zadania na stanowisku:
• badanie możliwości zatrudnienia i przydatności zawodowej uczestników projektów
• dobór uczestników projektu – kandydatów na konkretne miejsca pracy
• udzielanie uczestnikom projektu informacji o wolnych miejscach pracy i ewentualna pomoc przy możliwości jej podjęcia
• stałe monitorowanie lokalnego rynku pracy, informowanie o aktualnej sytuacji i przewidzianych zmianach na rynku pracy
• udzielanie informacji potencjalnym pracodawcom o uczestnikach projektu
• stałe utrzymywanie kontaktów z pracodawcami chcącymi zatrudniać nowych pracowników
• wyszukiwanie i pozyskiwanie oferty pracy
• kontaktowanie uczestników z pracodawcami
• upowszechnianie wśród uczestników projektu metod i sposobów samodzielnego poszukiwania pracy oraz pomoc w opracowaniu dokumentów związanych z procesem rekrutacji
• prowadzenie działań wspierających utrzymanie przez uczestników projektu miejsc pracy

Wymagania:
• wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: zzl, psychologia, socjologia)
• min. 2-letnie doświadczenie w zakresie pośrednictwa pracy
• mile widziane doświadczenie w realizacji projektów dla os. niepełnosprawnych na terenie woj. śląskiego.

Oferujemy:
• umowę o pracę na czas określony

 Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie aplikacji (CV i list motywacyjny) na adres:

rekrutacja@kontraktor.biz.pl

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez KONTRAKTOR Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu w celu realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacji oraz na potrzeby pośrednictwa z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. 97.133.883)"

Kontraktor Sp. z o.o. / ul. Mrzeżyńska 10 / 60-446 Poznań
tel. 61 660 11 00 / e-mail: kontakt@kontraktor.biz.pl