Projekt aktywizacji młodych osób niepełnosprawnych w woj. mazowieckim zakończony

2015-06-30

Realizacja projektu „Zawód robotnika gospodarczego szansą dla młodych osób niepełnosprawnych” z dniem dzisiejszym została zakończona.

W projekcie przygotowywaliśmy młode osoby niepełnosprawne zamieszkałe w woj. mazowieckim do pracy w zawodzie robotnika gospodarczego, będącym jednym z najbardziej poszukiwanych zawodów na regionalnym rynku pracy. W ramach projektu 25 uczestniczek i 18 uczestników wzięło udział w szeregu form wsparcia aktywizacyjnego w postaci:

  • sesji doradztwa zawodowego poświęconych opracowaniu Indywidualnych Planów Działania,
  • poradnictwa psychologicznego,
  • szkoleń zawodowych w zakresie zawodu robotnika gospodarczego,
  • staży zawodowych organizowanych we współpracy z Grupą Kapitałową Clar System.

Realizacja projektu była współfinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego i realizowany w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Miło jest nam poinformować, że w chwili obecnej mamy informację o zatrudnieniu 12 osób, które brały udział w realizacji projektu. Jesteśmy pewni, że niebawem oferty pracy otrzymają kolejne uczestniczki i uczestnicy.

Chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować wszystkim osobom, z którymi mieliśmy okazję pracować w ramach projektu – mamy nadzieję, że wsparcie jakie od nas otrzymaliście pomoże Wam w znalezieniu satysfakcjonującej i stałej pracy.

Kontraktor Sp. z o.o. / ul. Dąbrowskiego 75 lok. 69 / 60-523 Poznań
tel. 61 660 11 00 / e-mail: kontakt@kontraktor.biz.pl