O firmie

Kilka słów o naszej działalności

Jesteśmy ogólnopolską, dynamicznie rozwijającą się agencja zatrudnienia i agencją pracy tymczasowej z siedzibą w Poznaniu. Od 2012 roku prowadzimy działalność w oparciu o wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia (nr 8424 w Rejestrze). Wspieramy pracodawców w poszukiwaniu wykwalifikowanych pracowników, a także pomagamy w aktywizacji zawodowej osobom niepełnosprawnym.

Nasz wykwalifikowany zespół specjalistów posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie zatrudniania osób niepełnosprawnych. Zatrudniając kilkuset niepełnosprawnych pracowników tymczasowych, należymy do wiodących agencji zatrudnienia w tym obszarze rynku pracy.

Osoby niepełnosprawne na rynku pracy wspieramy także realizując projekty aktywizacji społeczno-zawodowej, współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Oferta Kontraktora obejmuje szeroko rozumiane doradztwo personalne, pracę tymczasową i kompleksowy outsourcing pracowniczy. Obsługujemy Klientów z różnych branż i sektorów rynku, stosownie do ich potrzeb i oczekiwań, zapewniając wykwalifikowanych pracowników na poszczególne stanowiska. Elastyczność, nastawienie na komunikację z Klientem oraz zespół profesjonalistów w zakresie outsourcingu pracowniczego to nasze atuty, które zapewniają najwyższą jakość świadczonych przez nas usług.

Nasza misja

Skutecznie pomagamy w znalezieniu optymalnych rozwiązań kadrowych, wspierających rozwój naszych Klientów.

Kontraktor Sp. z o.o. / ul. Mrzeżyńska 10 / 60-446 Poznań
tel. 61 660 11 00 / e-mail: kontakt@kontraktor.biz.pl